Recunoștința mamei

Mi-a plăcut foarte mult eseul scris de o prietenă, pe care vreau să-l citiți și dvs. Cred că este foarte talentată și cred că fiecare copil trebuie să se raport...
Daniela Turcan

Blogosfera